Dlaczego JA?


 • Błyskawicznie Reaguję na Twoje Potrzeby
 • Reklama szybkości Grażyna Dobromilska: Zadania realizuję z szybkością dań typu fast-food

 • Oferuję Kreatywność, Otwarty Umysł, ale i Perfekcyjną Dokładność
 • Oferuję Estetykę, Artyzm i "klasę"
 • Dbam o Logikę Przekazywanych Treści
 • Cenię Odpowiedzialność za Słowo
 • Cenię i Powoduję Zmiany
 • Stale się Rozwijam i Uczę
 • Buduję Otwarte, Uczciwe Relacje
 • Robię Więcej z Mniej
 • Jestem Pełna Pasji i Determinacji
 • Jestem Empatyczna
 • styczeń 2017
  Składam wielkie podziękowania na ręce Pani Grażyny za wkład i zaangażowanie w prace nad moją książką "Strzelectwo bojowe". Wiem, że nie była to lekka praca z uwagi na charakter publikacji, specyficzny język oraz dużą ilość fotografii, tabel itp. Efekt końcowy zrobił na mnie duże wrażenie, jak również został doceniony przez czytelników. Jeżeli ktoś szuka nietuzinkowej formy dla swojej publikacji, to szczerze polecam.

  Jeszcze raz dziękuję za czas i nieskończoną cierpliwość, Mad Leaf

  grudzień 2016
  Jestem autorem kilku książek podróżniczych. Do tej pory korektę, redakcję i skład robiło kilka różnych osób. Teraz, po raz pierwszy wszystkie te czynności wykonała szybko i sprawnie Pani Grażyna Dobromilska. Jestem bardzo zadowolony z jej profesjonalnego podejścia do „roboczego” tekstu książki. Poprawki i propozycje udoskonalenia tekstu podniosły jego wartość literacką. Polecam Panią Grażynę wszystkim autorom.

  Pozdrawiam, Janusz Kolasa

  listopad 2015
  Dziękuję za szybkie wykonanie zlecenia.
  Uwielbiam z Tobą przez to pracować :)

  Magdalena Bienia - przedsiębiorca, autorka kalendarza "Projekt Twoje Życie", www.kalendarzbiznesowy.pl

  Nasze 3 wspólne książki z pisarzem Robertem Gong (moje zadanie: korekta, redakcja, skład) zostały nominowane do międzynarodowej nagrody literackiej Angelus: 2014, 2015, 2016 r.

  Przez wiele lat swojego pisania stykałem się z najróżniejszymi osobami, które oczywiście deklarowały najwyższy poziom swojej pracy. Oczywiście w tych przechwałkach nie było grosza prawdy, poza ceną, jakiej sobie życzyły
  za wykonaną bardzo wątpliwą usługę.
  Pewnego wieczoru po raz kolejny zasiadłem przed komputerem i bez większej nadziei zacząłem szukać osoby, która zredaguje, zrobi korektę, skład i łamanie mojej najnowszej książki. Zrezygnowany po raz kolejny wystukałem jakiś numer telefonu i w słuchawce usłyszałem ciepły niezarozumiały kobiecy głos Pani Grażyny. W paru słowach określiłem, o co mi chodzi, i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu usłyszałem, że sprawa jest bezproblemowa. Powiem szczerze, iż nauczony poprzednimi doświadczeniami pomyślałem, że to, co usłyszałem, jest za piękne, aby mogło być prawdziwe. Jednak jak przysłowie głosi "tonący brzytwy się chwyta", chwyciłem się więc i ja. Powiadomiłem swojego wydawcę i po paru dniach współpraca została podjęta.
  Muszę szczerze przyznać, że ten wieczorny telefon był strzałem w samą dziesiątkę. Naprawdę za Panią Grażyną stoją duże kompetencje i od razu widać po przeczytaniu już paru stron poprawianego tekstu ogromne doświadczenie.
  Jeśli chcecie nadal uprawiać masochizm i użerać się z tymi "pseudo korektorami", to odradzam wam Panią Grażynę. Róbcie to dalej, bo to wam może sprawia przyjemność.
  Jeżeli zaś chcecie pełnego profesjonalizmu, to naprawdę polecam Panią Grażynę.

  Robert Gong, autor wielu książek
  książka "Kokainowa Miłość" została zakwalifikowana
  do międzynarodowej Nagrody Literackiej Europy Środkowej Angelus 2014 r.,
  książka "666 do mroku" - Angelus 2015 r.,
  książka "Anielska etiuda" - Angelus 2016 r.
  ROBERT GONG strona autorska

  Robert Gong Spotkanie autorskie w Zgorzelcu

  sierpień 2015
  Wystarczy przelać na „papier” swoje myśli, słowa. Z błędami, bez przecinków, bez polskich znaków, by po kilku dniach zobaczyć swoje dzieło w formie książki. Jaka to radość wielka, aż dreszcz przechodzi po plecach. Tak było w moim przypadku.
   
  Pani Grażyna z fachowością mistrza wyczarowała album, który miałam w głowie. Jej smak, wyczucie i znajomość polszczyzny sprawiły, że nabrałam ochoty do pisania innych pozycji. Stoi za mną teraz ktoś nieprzeciętny, z ogromną wiedzą, nie zostawiający bez odpowiedzi pytań na dłużej niż godzina. Współpraca z panią Grażyną jest wyjątkowa
  i życzę jej dużo zdrowia, by dalej mogła pomagać mi w mojej pasji.
   
  Album „Mieczysław Antuszewicz – Malarz Scenograf Poeta Pisarz” powstał w ciągu dwóch tygodni, łącznie z kilkoma wersjami okładki. Pani Grażyna zrobiła w tym czasie korektę językową – ponad 43 tys. znaków i skład z wieloma fotografiami oraz kilka indeksów. Nadmieniam, że zdjęcia, jakie ja przesłałam, nie były w formacie jpg 300 dpi i pani Grażyna musiała je przerabiać, a było ich około 100.
   
  Z wyrazami szacunku

  Jolanta Mikołajczyk, jola.mikolajczyk(malpa)gmail.com

  lipiec 2015

  Dziękuję z serca! Twoje zaangażowanie, rzetelność i terminowość są godne Oskara:).
   
  Jesteś niesamowita!. Pewnie słyszysz to nieustannie:). Co tam, dołożę i ja perełkę do Twojego ogrodu - jesteś prawdziwym Unikatem, Mróweczko;)).
   
  Obie jesteśmy zachwycone jak może wyglądać tekst i jak świetnie się czyta, kiedy wydzielone są dialogi. Podsyłała mi Halinka w trakcie pisania spore fragmenty, ale przebić się przez zbity w jedną bryłę tekst nie było prosto.  
  Po Twojej korekcie sunie się teraz po tekście jak ślizgaczem po falach. Halina też w szoku, że taka ładna jej ta powieść wyszła;))))).  
  Zrobiłaś wieeeelką robotę, Grażynko. Podziwiam Twoją skrupulatność i cierpliwość.
   
  Jeszcze raz DZIĘKUJĘ :).

  Zofia Życińska, menadżer książki Anielska Przystań

            Uwielbiam książki, naukę o języku, kulturę i kulturę słowa. To podstawa mojej skuteczności w zakresie
            nienagannej ortografii i pięknej polszczyzny.

  listopad 2014
  Pani Grażyna Dobromilska – korektorka, "czująca" polszczyznę, do tego zapalona blogerka oddana swym pasjom, których ma bez liku. Rzetelna, otwarta na wszelkie sugestie i pełna własnych pomysłów. Współpraca z nią jest czystą przyjemnością. To Pani Grażyna walczy zaciekle z wszelkimi błędami gramatycznymi i ortograficznymi, które usiłują wkraść się cichaczem na strony naszych książek i bezlitośnie te błędy eliminuje. Zapiski z prowadzonych przez nią batalii znajdziecie, klikając na link

  Anna Makowska, WYDAWNICTWO FINGER_MARKS

  Śr 2014-08-27 17:57
  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Grażyną. Przygotowuje książkę do druku od korekty, przez skład aż po okładkę. Pracuje bardzo szybko oraz profesjonalnie, chętnie służy radą i pomysłami, a także jest osobą pomocą i kompetentną we wszystkich sprawach dotyczących przygotowania książki do druku.

  Krzysztof Koźbiał, autor książki "Tajemnicza Polana Czarna chmura"

  W działalności korektorskiej Grażyna w niezwykły sposób łączy talent językowy z intuicją literacką.Mam wielkie uznanie dla wypracowanego przez nią stylu pracy: każdy szczegół przesłanych artykułów podlega wnikliwej analizie, a poprawki wprowadzane są błyskawicznie!

  Piotr Michalak, www.strategie-rozwoju.pl

  SKRÓCONY KATALOG WYDAWNICTW przygotowanych przeze mnie do druku w zakresie korekty, składu, projektowania okładki i layoutu

  Katalog 2017
  Katalog 2016
  Katalog 2015
  Katalog 2014
  Katalog 2013
  Katalog 2012
  Katalog 2011
  Katalog 2010
  Katalog 2009
  Katalog 2008
  Katalog 1994-2007
   

  JAKIE BYŁY początki FIRMY?

  Chciałam pracować nad składem komputerowym półrocznika Kraśnickiego Towarzystwa Regionalnego "REGIONALISTA", więc we wrześniu 1994 zarejestrowałam z mężem DZIAŁALNOŚĆ DTP i REKLAMOWĄ.

  KIEDY ROZSZERZYLIŚMY poważnie zakres usług?

  Wymyśliłam fotomontaż fotografii z akwarelą, więc w 1997 dorejestrowaliśmy jeszcze DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZĄ. Owocem tej fascynacji było moje ukochane "dziecko poligraficzne" "Bajka o dobrym jeżyku".

  Bajka o dobrym jeżyku

  z serii bajek psychologicznych dla dzieci o prawidłowych relacjach w rodzinie i z otoczeniem.

  Pozdrawiam serdecznie, Grażyna